Fal Hattı
Falcı ara

Kişinin doğum tarihi saati ismi vb. kişisel bilgileri kullanılarak bakılır. Doğumdan ölüme dek başından geçecek önemli olaylar belirtilir. Asla sıradan bir falla karıştırılmamalıdır. Diğer fallardan çok daha kesin ve gerçekçi bilgiler elde edilir. Maalesef yıldız name bakıyorum demekle yıldız name bakılamaz. Herkes ben yıldız name bakıyorum diyebilir ama uğraş ve emek gerektiren iştir. Ciddiye alınarak bakılmalıdır. Önemli bir iştir, eğlence amaçlı değildir. Kişi için önemli olan veya olabilecek şeyler hayati değer taşıyan olaylar yıldız namede ortaya çıkarılır ve çözümü için uğraşılır.

Özellikle de Osmanlı döneminde çok yaygındır. En parlak dönemini Osmanlı döneminde geçirmiştir yani kökeni eskilere dayanır. İslam felsefesinde de canlılık göstermiştir. Günümüzde de değeri büyüktür. Mühim olan gerçek yıldız name bakıcısını bulmaktır. Günümüzde faldan pek ayırt edilemese de faldan ayrılan diğer bir özelliği de araçsız bakılabilmesidir. Herhangi bir fal kartı kahve su vb. şeylere ihtiyaç duyulmaz. Bu nedenle uzaktan da bakılır.

Hastalıkların çözüm yöntemlerinin bulunması yıldız name ile mümkündür. Ancak yanlış anlaşılmasın yıldız name tedavi yöntemi değildir. Sadece çözüm yöntemi bulunması için araçtır. Bu hastalık tıbbi ve ruhsal olabilir. Ruhsal hastalıktan kasıt nazar cin çarpması kısmet kapalılığı büyüye uğrama vb. yıldız name bu konularda yol gösterici olabilir.

Yıldız nameden neler öğrenebiliriz?

Baktıran kişinin karakterini yapısını doğduğu günden öleceği güne kadar yaşayacaklarını başına iyi ya da kötü gelecek olayları önceden görebilirsiniz. Düşmanlarınız kimler aranızdaki mücadelede galip mi yoksa mağlup mu olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Kaç kere nikâh var Uğurlu günlerinizi sayılılarınızı bilirsiniz. Büyü var mıdır yok mu varsa ne yapılmalı yıldız name çareler nedir yıldız name nasıl kurtulunur? Hasta kimsenin hastalığı neler? Cin çarpması varsa hangi Cin Çarpmış ve nasıl yok edilir öğrenebilirsiniz. Koruyucu Meleklerinizin isimleri Cin'lerin isimleri.. Ve daha birçok konularda bilgilenebilir yıldız name verilerine göre hayatınızı şekillendirir
olası tehlikelere karşıda en iyi önlemleri almış olursunuz.